Interdyscyplinarne PLANOWANIE LECZENIA w stomatologii – trzydniowe warsztaty praktyczne

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi. W celu uzyskania szczegółowych informacji w temacie dofinansowań – zapraszamy do kontaktu z Panią Justyną Mazur pod numerem tel. 531 460 475 lub sekretariat@simitu.eu

 

Osiągnięcie optymalnego poziomu pracy podążającego za burzliwym rozwojem nauki i technologii wymusza konieczność kooperacji i pracy zespołowej. Dlatego też leczenie stomatologiczne nie może być prowadzone przez samodzielnie praktykującego lekarza, ani w oparciu o przypadkowe konsultacje. Konieczne jest więc tworzenie zespołów, współpracujących na ściśle określonych zasadach, opartych na udokumentowanej wiedzy z zakresu wszystkich dyscyplin stomatologii. Aby wielospecjalistyczna współpraca mogła sprawnie funkcjonować, każdy członek zespołu musi być świadomy możliwości i ograniczeń poszczególnych specjalności.

 

 

Kurs jest kontynuacją kursu „Okluzja w diagnostyce, planowaniu i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia” prowadzonym przez dr hab. n. med. Jana Pietruskiego. W związku z tym konieczne zagadnienia nie będą powtarzane. Aby w pełni skorzystać z kursu należy wcześniejszej wziąć udział w kursie OKLUZJI – zapraszamy www.okluzja.pl
Trzydniowy kurs „Zespołowe leczenie w stomatologii” przeznaczony jest zarówno dla ogólnie praktykujących stomatologów jak i lekarzy specjalistów.

Celem kursu jest przedstawienie:

  • procesu diagnostycznego w oparciu o: dokumentację fotograficzną, modele diagnostyczne, badania radiologiczne, deprogramację i DSD,
  • analizy danych diagnostycznych pozwalających na postawienie wielospecjalistycznej diagnozy,
  • planowania leczenia (plany pierwszorzędowy i alternatywny/e) opartego na wyborze odpowiednich procedur terapeutycznych z zakresu wszystkich dyscyplin stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem wskazań, efektywności i sekwencji ich zastosowania.

Kurs prowadzony jest przez lekarzy specjalizujących się w periodontologii, protetyce, ortodoncji oraz stomatologii zachowawczej i endodoncji, od lat wspólnie zajmujących się skomplikowanymi patologiami narządu żucia. Oprócz zagadnień sensu stricto medycznych poruszana jest również tematyka kompletowania i archiwizowania dokumentacji medycznej z uwzględnieniem badań dodatkowych. W części praktycznej uczestnicy planują leczenie przypadków w oparciu o przygotowaną na potrzeby kursu dokumentację. Każdy plan leczenia jest wspólnie konsultowany a następnie konfrontowany z rzeczywistym leczeniem, które zostało wykonane przez zespół prowadzący kurs.

Warunkiem zarejestrowania się na kurs jest wcześniejsze uczestnictwo w kursie „Okluzja w diagnostyce, planowaniu i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia” prowadzonym przez dr hab. n. med. Jana Pietruskiego.

Prowadzący:
Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pietruska
– implantologia, periodontologia
Dr hab. n. med. Jan Pietruski – okluzja, diagnostyka estetyczno-funkcjonalna, implantoprotetyka, dokumentacja
Dr n. med. Anna Bernaczyk – protetyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza
Dr n. med. Emilia Waszkiewicz-Sewastianik – ortodoncja.

Kiedy i gdzie?

27-29 stycznia 2016, 28-30 września 2016 i 14-16 grudnia 2016

Praktyka Stomatologiczna
Małgorzaty i Jana Pietruskich
ul. Waszyngtona 1/34, Białystok

Wszystkie narzędzia i materiały na kurs zapewnia organizator.

 

Cena:
5 960 zł brutto. Cena obowiązuje do 30 dni przed wyznaczonym terminem kursu. Po tym terminie cena kursu wynosi 6 460 zł brutto.

W cenie kursu materiały oraz przerwy kawowe i lunche.

Warunkiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłacenie należności za wybrany kurs, tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie. O cenie oraz dostępności miejsc decyduje data dokonania wpłaty.
Prosimy pamiętać, że dzień zapłaty, a nie dzień rejestracji w systemie, decyduje o należnych zniżkach.

Rejestracja: www.pietruscy.pl
Pracownia Pozytywnych Zmian tel. 793 199 770

 

HOTEL

Rekomendujemy

Willa Pastel znajdujący się w sąsiedztwie Kliniki (5 minut drogi od kliniki. Czysty i przyjemny.)

ul. Waszyngtona 24a,  Białystok|

tel. 85 748 60 60

www.kasol.com.pl

Uczestnicy kursu mają specjalne ceny rabat 20zł / dobę od cen cennikowych

ceny dla uczestników kursu: pn-pt: pokój jednoosobowy 160zł , pokój dwuosobowy 220zł ; weekend: pokój jednoosobowy 150zł , pokój dwuosobowy 190zł.

Rezerwacja hotelu :  pastel@kasol.com.pl – w temacie proszę wpisać Pracownia Pozytywnych Zmian

 

Drugi Hotel – również niedaleko – ok 5 minut drogi pieszo, nowowybudowany, godny polecenia

Hotel ESPERANTO ul. Legionowa 10 tel. 85 740 99 00

http://www.hotelesperanto.net

Uczestnicy kursu mają specjalne ceny rabat 5% w weekend i 15% w tygodniu od cen cennikowych (cennik pn-pt: pokój jednoosobowy 300zł , pokój dwuosobowy 340zł; weekend: pokój jednoosobowy 230zł, pokój dwuosobowy 270zł)

Rezerwacja hotelu:  recepcja@hotelesperanto.net – w temacie proszę wpisać Pracownia Pozytywnych Zmian.

 

UWAGA: zniżki naliczane są tylko w przypadku bezpośredniej rezerwacji w recepcji hotelu, nie obowiązują w przypadku rezerwacji robionych przez booking.com i inny system. Przy rezerwacji prosimy aby zgłaszać informację o zniżce.

 

PARKING:
Praktyka zlokalizowana jest w samym centrum Białegostoku. Parking w tej okolicy jest płatny. Nie ma parkomatów, tylko trzeba wypełniać i położyć pod przednią szybą wypełnione kartki parkingowe. Można je kupić w kioskach lub innych sklepach – jeśli nie zdążą Państwo ich nabyć mamy je w rejestracji Praktyki. Jeśli zatrzymają się Państwo w hotelu Pastel lub Esperanto, samochód najlepiej zostawić pod hotelem. Jeśli planują Państwo przyjazd pociągiem – taksówka z dworca PKP poza godzinami szczytu jedzie do nas nie dłużej niż 10 minut. W chwili obecnej na trasie Warszawa – Białystok podstawiana jest komunikacja zastępcza z powodu remontu torów 🙂 Z Warszawy kursuje regularna linia autobusowa Podlasie Ekspres (https://podlasie-express.pl/) która kursując z lotniska Okęcie, Modlina i Warszawy Centralnej jest znakomitą alternatywą dla PKP .

 

Jestem do Państwa dyspozycji we wszelkich sprawach organizacyjnych

Pracownia Pozytywnych Zmian +48 793 199 770

szkolenia@pracowniapz.pl

www.pracowniapz.pl