Okluzja 2. Diagnostyka i postępowanie w przypadkach zaawansowanych zaburzeń funkcjonalnych narządu żucia.

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi. W celu uzyskania szczegółowych informacji w temacie dofinansowań – zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 534892291 lub bur@orbidenti.com

Prowadzący: Prof. dr hab. n. med. Jan Pietruski

Kurs przeznaczony dla lekarzy, którzy już pracują w poszanowaniu funkcji narządu żucia, używają łuków twarzowych i artykulatorów i ustalają pozycję relacji centralnej jako punktu wyjścia do diagnostyki i planowania leczenia. Jeśli jesteśmy już na tym etapie rozwoju zawodowego, kiedy łuk twarzowy staje się codziennym narzędziem, coraz częściej pojawiają się pytania – co robić, kiedy nie da się ustalić relacji centralnej, kiedy pacjent zgłasza się z powodu bólu związanego ze stawami skroniowo-żuchwowymi i mięśniami żucia, obręczą barkową, czy można już rozpocząć diagnostykę i planowanie leczenia, czy też wdrożyć leczenie wstępne mające na celu stabilizację sytuacji wyjściowej.

Coraz więcej mówi się na temat szynoterapii i z tym zagadnieniem również łączy się szereg pytań – na czym polega szynoterapia, jak długo trwa, jak wykonać szynę i na czym polegają wizyty kontrolne. Czym różnią się różne rodzaje szyn, itd. Dlaczego potrzebujemy współpracy fizjoterapeuty? Na te i podobnie pytania odpowie KURS.

Uwaga: zakres procedur wykonywanych w czasie części praktycznej może ulec zmianie w zależności od stopnia zaawansowania grupy uczestniczącej w szkoleniu.

WARUNKIEM uczestniczenia w kursie jest wcześniejsze uczestnictwo w regularnym kursie OKLUZJI najlepiej u Prof. Pietruskiego lub innym regularnym stacjonarnym ( co najmniej dwudniowym) kursie z tej tematyki. To bardzo ważne – przyjazd na ten kurs bez podstawowej znajomości zasad funkcji narządu żucia opartej na fizjologii stawów skroniowo-żuchwowych jest stratą czasu.

Miejsce:

Praktyka Małgorzaty i Jana Pietruskich

ul. Waszyngtona 1/34

BIAŁYSTOK

Cena:

4990 zł wczesna rejestracja do 30 dni przed kursem lub 5490 zł późna rejestracja.

W cenie kursu materiały oraz przerwy kawowe i lunche.

Warunkiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłacenie należności za wybrany kurs, tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie. O cenie oraz dostępności miejsc decyduje data dokonania wpłaty.

Prosimy pamiętać, że dzień zapłaty, a nie dzień rejestracji w systemie, decyduje o należnych zniżkach.

Kurs zgłoszony do Izby Lekarskiej – zostaną za niego naliczone punkty edukacyjne.

Zasady rezygnacji:

W przypadku rezygnacji zgłoszonej do miesiąca przed terminem kursu zwracamy opłatę w pełnej wysokości minus 200 zł + vat, po tym terminie rezygnacje nie będą przyjmowane.

Faktury wystawiane są automatycznie po dokonaniu płatności on-line.

Kurs realizowany we współpracy z Pracownią Pozytywnych Zmian.

Informacje organizacyjne: Pracownia Pozytywnych Zmian, +48 793 199 770,

szkolenia@pracowniapz.pl